Makaron z soczewicy czerwonej - Naturalny 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Penne - trubka velká - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,50 zł
Makaron instant ramen 250 g BIO MISSES & MISTER MIE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,77 zł
Włoski makaron SMALL SPOTS bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,48 zł
Organiczny
Makaron chitarrynowy z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,78 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron z czerwonej soczewicy o wysokiej zawartości białka. Przygotowanie: gotować przez 6-8 minut.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1434kJ/341kcal |
| Tłuszcze | 0,70g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 74,90g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 24,70g |
| Sól | |
| 0g | |
| Kategoria: | Inny |
|---|---|
| Waga: | 0.23 kg |
| EAN: | 8595617904565 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
6,27 zł
–0 %
Groch włośnikowy 100% 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Promocja makaronów bezglutenowych 3+1 1kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,39 zł
Makaron szklany ze skrobi roślin strączkowych (50%) - Orient Gourmet 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,48 zł
JING YI GEN Makaron szklany ze słodkich ziemniaków szeroki 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,83 zł
Organiczny
11,13 zł
–20 %
Makaron żytni pełnoziarnisty w kształcie wrzecion. 400g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,89 zł
Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,93 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
