Nomina - kasza gryczana - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1563kJ/370kcal |
| Tłuszcze | 2,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 70,00g |
| w tym cukry | 0,60 g |
| Błonnik | 6,00 g |
| Białka | 14 g |
| Sól | <0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190162 |
Owsianka probiotyczna WANILIOWA - Vegan -Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Probio kaše čokoláda s proteinem bez lepku - Top Natur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Miska energetyczna owsianka - WEGAŃSKA - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Probio kaše jahoda s proteinem bez lepku - Top Natur 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Kaszka ryżowa bezglutenowa z malinami - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,36 zł
Owsianka OMEGA3 bezglutenowa z agrestem - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Nomina - kasza gryczana - Nominalna 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
176,78 zł
Kasza ryżowa - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,23 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
