Nomina - kaszka ryżowa - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1570kJ/370kcal |
| Tłuszcze | 2,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 0,50g |
| Błonnik | 2,20g |
| Białka | 7,00g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190117 |
Owsianka OMEGA3 bezglutenowa z rokitnikiem - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Inst. owsianka kukurydziano-ryżowa. bezprzewodowy 200g POEX
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,13 zł
Owsianka probiotyczna DRAGON FRUIT - Vegan - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Owsianka probiotyczna WANILIOWA - Vegan -Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
