Old Lady - sok jabłkowy naturalnie mętny 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cider LAVENDER - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,15 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,42 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 199kJ/47kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02g |
| Węglowodany | 11,00g |
| w tym cukry | 10,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,10g |
| Sól | 0,005g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101004190 |
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,88 zł
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
13,80 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
