Owsianka chia z jagodami i serwatką - Semix 65g
Opis szczegółowy produktu
Owsianka z chia Semix zawiera aż 10% nasion chia i jest źródłem kwasu alfa-linolenowego z rodziny kwasów tłuszczowych omega-3, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Ten wyjątkowy środek odżywczy może pomóc Ci w dążeniu do zdrowszego ciała. Sposób użycia: Zawartość torebki wsypać do miski lub kubka. Zalać 150–170 ml gorącej wody lub mleka i dokładnie wymieszać. Odstawić na 3 do 5 minut i natychmiast spożyć.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1540kJ/368kcal |
| Tłuszcze | 5,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,80g |
| Węglowodany | 64,00g |
| w tym cukry | 25,00 g |
| Błonnik | 9,90 g |
| Białko | 11,00 g |
| Sól | 0,55 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594019384357 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
