Alla - sójový dezert - čokoláda 125g
Súvisiaci tovar
Novinka
BIO
Nápoj lassi citrónovej vegán 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,13 €
BIO
BIOTR4260650731044
Podrobný popis
Balenie 20 ksNutričné hodnoty
| Energetická hodnota | 384,7 kJ/91,1 kcal |
| Tuky | tdd |
| Sacharidy | 17,04g |
| z toho cukry | 6,45g |
| td>td>td>td | |
| Soľ | 0g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jogurty, puding, dezerty a krémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.125 kg |
| EAN: | 8588005602044 |
Novinka
BIO
Dezert kokosový natur 400 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,48 €
Novinka
BIO
Dezert sójový natur 400 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,22 €
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
