Amazaké rýžové - SunFood 380g
Související produkty
Detailní popis produktu
Amazake neboli rýžový dezert či krém, pochází z Japonska a jedná se o fermentovanou (přirozeně zrající) rýži. Je to zdravý, lehce stravitelný dezert bez přídavku sladidel, dochucovadel a konzervačních látek. Dezert se servíruje v kombinaci s ovocem, vanilkou, skořicí nebo zázvorem. Můžete jej využít i jako ingredienci do různých moučníků, kaší, pudinků, koktejlů či koláčů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 613kJ/147kcal |
| Tuky | 0,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 18,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,00g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní másla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8594003423505 |
70,40 Kč
–4 %
Dezert PISTÁCIE v tubě - Kolatch 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
66,90 Kč
BIO
Amazaké rýžové s kakaem BIO - Sunfood 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
