Hodnotenie obchodu
4,8
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
3847 hodnotení
5
3519x
4
163x
3
81x
2
18x
1
66x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
IM
Irena Macháčková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.2.2021
Misky super,jen
ZD
Zuzana Dynterová
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2021
Mouky jsou super a dobře se z nich peče, jen doručení bylo delší nežli se psalo.
L
Lubka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2021
Objednala som si veľké balenie olív kalamata. Som veľmi spokojná
TČ
Tereza Černohousová
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2021
Objednala jsem si 4 pasty na zuby a 1 deodorant. Pasty jsou v pořádku, ale balení deodorantu je úplně poškozené, nedá se použít... Nedoporučuji.
M
Marie
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2021
Rychlá komunikace, rychlé dodání, arašídy jsou kvalitní. Super nákup
NV
Nikola Veselá
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2021
Nákup super, doručování bylo delší. Každopádně jsem si objednala schválně přes internet pistacie 2kg v balení. Bohužel mi přišly dvě balení po dvou kilech. Ačkoliv by to bylo někde napsané. To jsem si to mohla koupit v obchodě a ušetřit za dopravu . Jsem velmi nespokojena. Chtěla jsem 2kg pistacii v jednom balení.
DH
Dana Hudziecová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2021
super, dodací lhůta sice dlouhá. jídlo parádní
NŠ
Nikola Šajner
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2021
Můj nákup proběhl vždy v pořádku. Já můžu jen doporučit.
Y
Yvona
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.1.2021
Spokojenost, vše v pořádku
AŠ
Andrea Šaňáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.1.2021
Jsem velmi spokojená,ceny výborné,jen doba doručení byla trochu delší
I
Irena
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
25.1.2021
Delší doba doručení ,ale jinak vše v pořádku.
T
Tomáš P.
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.1.2021
Super ceny a dobrá komunikace. Jedinou výhradu mám k tomu, že olivový olej, který jsem tu koupil, neměl aktuální fotku. Na obrázku byl zobrazený v tmavě zelené lahvi, ale přišel v jiné lahvi, která byla průhledná. Olejům v průhledných lahvích se vyhýbám. Kdybych to věděl, nekoupil bych ho.
GK
Gabriela Kavlíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.1.2021
Kvalitní produkty
A
aron
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.1.2021
delší doba doručení, jinak výrobek znám a už se po něm vyléčila řasa lidí
Minus za delsi dobu doruceni objednavky jinak dorazilo vse co jsem objednala v poradku.Plus za velky vyber v eshopu.
IČ
Ilona Černá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2021
