Vítovo kimči pikantní habanero - ViK product 200g
Související produkty
Novinka
BIO
THE COW ovesný tuk 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
88,60 Kč
Kozí dezert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,50 Kč
Játrová paštika s praženými mandlemi a amarettem - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
132 Kč
Plátky s příchutí GOUDA - 5 plátků - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,70 Kč
Rama crema rostlinná alternativa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,90 Kč
Detailní popis produktu
- Ruční výroba - Mléčně kvašená zelenina - Na trhu od roku 2014 Uchovávejte v teplotě do 5°CNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 147 kJ/35 kcal |
| Tuky | 0,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 6,90g |
| z toho cukry | 0,50g |
| Vláknina | 4,60g |
| Bílkoviny | 1,90g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazené potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594189340092 |
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,60 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
98,10 Kč
Pickles s červeným zelím a řepou 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,30 Kč
Tofu salátové Greek style Mild Chilli 300 g LUNTER
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
