100% ovocná šťáva GRANÁTOVÉ JABLKO - Georgian Nectar 250ml
Související produkty
BIO
BIOTR4015533054242
Cider - polosuchý - Amity 330 ml (zálohovaná lahev)
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,40 Kč
Cider JABLKO-HRUŠKA - (zálohovaná lahev) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,20 Kč
Detailní popis produktu
Šťáva vylisovaná z těch nejkvalitnějších granátových jablek. Bez konzervantů, barviv a chemie.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 260kJ/62kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 15,50g |
| z toho cukry | 13,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šťávy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4800074154786 |
Stará Dáma - jablečná šťáva přírodně zakalená 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
75 Kč
BIO
52,80 Kč
–8 %
Bio citrónová šťáva 100% Beutelsbacher 0,2 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
