Mošt ovocný jablko-borůvka 250 ml OVOCŇÁK
Související produkty
BIO
Dětský šumivý nápoj 100% jablko BIO - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
160,30 Kč
BIO
Příkrm s ovesnou kaší hruška, borůvka - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,90 Kč
Novinka
BIO
Dennree Jablečné pyré s banánem 360g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,40 Kč
Detailní popis produktu
100% šťáva z ovoce je vyrobena pouze z pečlivě vybraných plodů naší země.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 182kJ/43kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,03g |
| Sacharidy | 9,90g |
| z toho cukry | 9,32g |
| Vláknina | 0,10g |
| Bílkoviny | 0,81g |
| Sůl | 0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potraviny a výživa |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809003389 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Příkrm hruška, banán, angrešt - kapsička 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
37,90 Kč
Novinka
BIO
BIOTR4260133235182
BIO
Příkrm různé druhy sada 6 ks - kapsička 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
225,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
