Alla - sójový dezert - čokoláda 125g
Související produkty
Kozí dezert Janínek VANILKA - Sedlák 120g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
45,50 Kč
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
160 Kč
Játrová paštika s medvědím česnekem a portským vínem - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
132 Kč
Novinka
BIO
Molkerei Biedermann Lassi citrónové 230g bio
Dočasně nedostupné
54,70 Kč
Detailní popis produktu
Balení 20 ksNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 384,7kJ/91,1kcal |
| Tuky | 1,91g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,55g |
| Sacharidy | 17,04g |
| z toho cukry | 6,45g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,43g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jogurty, puding, dezerty a krémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | 8588005602044 |
| Položka byla vyprodána… | |
Dezert kokosový 140 g PROVITA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
36 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
