Amazaké jáhlové - SunFood 370g
Související produkty
Tip
Kimchi - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 690g
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
248,70 Kč
Salsa Napoletana Itálie Von Papá - Vegan - Ekoprodukt 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
66 Kč
Detailní popis produktu
Amazake neboli jáhlový dezert či krém, pochází z Japonska a jedná se o fermentovanou (přirozeně zrající) rýži. Je to zdravý, lehce stravitelný dezert bez přídavku sladidel, dochucovadel a konzervačních látek. Dezert se servíruje v kombinaci s ovocem, vanilkou, skořicí nebo zázvorem. Můžete jej využít i jako ingredienci do různých moučníků, kaší, pudinků, koktejlů či koláčů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 529kJ/126kcal |
| Tuky | 0,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 25,00g |
| z toho cukry | 14,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,30g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzervy, kompoty a džemy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8594003423529 |
BIO
Bioláda pomazánka ovocná mango a rybíz 230 g BIO KOLDOKOL
Dočasně nedostupné
103,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
