Amunak - MANA Tartar bez lepku 120g
Související produkty
Detailní popis produktu
Skladujte při teplotě 2 - 25°C. Po otevření spotřebujte do 8°C max. 48 hod.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 451 kJ/107 kcal |
| Tuky | 2,77g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,21g |
| Sacharidy | 9,5g |
| z toho cukry | 4,5g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 9,41g |
| Sůl | 1,15g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595012800554 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
