Amunak - svačinka provensálská 120g
Související produkty
BIO
Arašídové máslo křupavé BIO bez přidané soli - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
BIO
Pomazánka kakaová hořká 30 % kakaa 400 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
123,10 Kč
Pomazánka vegan. se sluneč. semínky 50g PROVITA - doprodej!
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,90 Kč
BIO
Arašídové máslo jemné BIO bez přidané soli - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 700kJ/169kcal |
| Tuky | 12,80 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,92 g |
| Sacharidy | 4,10 g |
| z toho cukry | 0,38 g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,73 g |
| Sůl | 1,45 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné pomazánky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595012801285 |
BIO
36 Kč
–1 %
Pomazánka s bazalkou 50 g BIO ZWERGENWIESE
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,30 Kč
BIO
72 Kč
–17 %
Pomazánka rajčatová s bazalkou 235 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
59,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
