Amunak - svačinka sójová 120g
Související produkty
Pomazánka vegan. se sluneč. semínky 50g PROVITA - doprodej!
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,90 Kč
BIO
Arašídové máslo jemné BIO bez přidané soli - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Krém kešu s jahodami bezl. 190g BOŽ. OŘÍŠKY - doprodej!
Skladem (expedice 1-5 dní)
220,90 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 622kJ/150kcal |
| Tuky | 11,60 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,08 g |
| Sacharidy | 6,80 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,02 g |
| Sůl | 0,90 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné pomazánky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595012801254 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
