Arašídové máslo křupavé BIO bez přidané soli - Clearspring 170g
Související produkty
Pomazánka vegan. se sluneč. semínky 50g PROVITA - doprodej!
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,69 €
BIO
Arašídové máslo jemné BIO bez přidané soli - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,10 €
BIO
Pomazánka kakaová hořká 30 % kakaa 400 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,02 €
Detailní popis produktu
Arašídové máslo pro nás vyrábí rodinný výrobce třetí generace v Evropě. Používají pouze ty nejkvalitnější, pečlivě vybrané 100% BIO arašídy. Arašídy se praží déle, aby se vytvořila bohatá, svůdná a robustnější chuť, než se rozemele na pastu s křupavou texturou.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2549kJ/615kcal |
| Tuky | 50,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,30g |
| Sacharidy | 11,00g |
| z toho cukry | 6,20g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 26,00g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomazánky, másla a pasty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5021554004547 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
