Arónia - celozrnné sušenky s náplní z arónie a černého rybízu - Nature Line 65g
Související produkty
BIO
Sušenky celozrnné dětské Natural 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky celozrnné měkké dětské s jablečnou šťávou bez přidaného cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky kokosové s čirokem bezlepkové 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,20 Kč
BIO
Sušenky špaldové celozrnné zázvorovo-citrónové 100 g BIO DOBRÉ ČASY
Dočasně nedostupné
39,80 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské s belgickou čokoládou 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
Detailní popis produktu
- Vhodné pro těhotné ženy na doplnění kyseliny listové, jejíž nedostatek se spojuje s potratem, nízkou porodní hmotností novorozence a defekty nervové trubice. - Zdroj vlákniny - pozitivně ovlivňuje trávicí procesy a peristaltiku střev. - Zdroj vitamínů E a skupiny B. - Vhodné pro diabetiky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1605kJ/383kcal |
| Tuky | 14,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,50g |
| Sacharidy | 53,00g |
| z toho cukry | 41,00g |
| Vláknina | 11.90g |
| Bílkoviny | 5,30g |
| Sůl | 0,24g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586008107313 |
25,40 Kč
–3 %
Brusienky - celozrnné sušenky s brusinkovou náplní - Nature Line 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,40 Kč
Medánek - perník pohankovo - kukuřičný bez lepku 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,70 Kč
Polomáčené sušenky s amaranthem bez lepku - Celihope 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
46 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
