Babiččin ovocný čaj - hruška se zázvorem 60ml
Související produkty
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Kouzlo krbu 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,30 Kč
Čaj zelený Lesní ovoce - sypaný - Zylanica 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,70 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Zimní noc 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,90 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc. pyram. Ledový džbánek Jahoda-zázvor 44,8g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
145,50 Kč
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamonem 60 ml
Dočasně nedostupné
27,50 Kč
Detailní popis produktu
Babiččin ovocný čaj je vynikající nápojový koncentrát s kousky ovoce bez jakýchkoliv konzervačních látek či barviv. Je slazen pouze fruktozou a proto je vhodný pro malé děti i pro diabetiky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 540kJ/129kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 30,00g |
| z toho cukry | 29,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,10g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné čaje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690086 |
Babiččin ovocný čaj - brusinka se skořicí 60 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
BIO
Čaj ovoc. porc.dvoukom. Mikulášský čaj 50,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,90 Kč
Babiččin ovocný čaj - borůvka s kardamonem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
