BBQ OMÁČKA s vlastním karamelem a domácím rumem - The Pelikans 330g
Související produkty
Detailní popis produktu
BEZ LEPKU Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě do 23 °C, po otevření v chladu a spotřebujte do 30 dnů. Před otevřením protřepejte.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 337kJ/80kcal |
| Tuky | 2,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,70g |
| Sacharidy | 12,70g |
| z toho cukry | 7,40g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 2,00g |
| Sůl | 0,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BBQ omáčka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594207660157 |
| Položka byla vyprodána… | |
BBQ omáčka se švestkami a přírodním tekutým kouřem - VEGAN - The Pelikans 360 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
148,40 Kč
OFOOD Korejská BBQ Marináda na hovězí maso Bulgogi 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
133,60 Kč
BBQ OMÁČKA s karamelem a přírodním tekutým kouřem - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
224,20 Kč
OFOOD Korejská BBQ Galbi omáčka na marinování žebírek 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
123,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
