Ben & Anna Tuhý kondicionér pro ochranu a lesk - Lesní plody (60 g)
Související produkty
D Urtekram Šampon zklidňující levandule 250ml eco ECO
Skladem (expedice 1-5 dní)
202,70 Kč
Šampon jemný výživný s karité a arganovými ceramidy 250 ml BIO SO’BiO étic
Dočasně nedostupné
152,30 Kč
Vlasový šampon na mastné vlasy - Feel Eco 300ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,30 Kč
Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem pro tmavé vlasy Vzácné dřevo 50 g - krásně pění
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,40 Kč
Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem pro světlé vlasy Ylang Ylang 25 g - krásně pění
Skladem (expedice 1-5 dní)
121,30 Kč
Šampon pro posílení a lesk vlasů More Fireworks 250 ml BIO UOGA UOGA
Skladem (expedice 1-5 dní)
363,80 Kč
BIO
Eco Cosmetics Šampon na objem BIO (200 ml) - s lipovým květem a kiwi
Dočasně nedostupné
193 Kč
BIO
Officina Naturae Šampon pro suchou pokožku hlavy (200 ml) - pro vlasy s lupy
Skladem (expedice 1-5 dní)
251,20 Kč
Detailní popis produktu
Tuhý kondicionér voní stejně šťavnatě, jako vypadá. Mezi pramínky proplete vůni lesních plodů, vlasy půjdou snáze rozčesat a získají ochranu před útoky smogu, slunečního záření a dalších vnějších záškodníků. Kakaové máslo a ricinový olej kadeře i pokožku hlavy udržují hydratované a vyživené. Díky své čisté receptuře se kondicionér pyšní certifikací kvality Cosmos Natural a o jeho udržitelném poslání svědčí minimalistický papírový obal i skutečnost, že jeho nákupem přispíváte organizaci One Earth – One Ocean, a pomáháte tak čištění oceánů od plastového odpadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kondicionéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4260491222039 |
| Složení: | Sodium Coco Sulfate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocamidopropyl Betaine, Aqua, Ceramide Ng, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Phytate, Citric Acid, Alcohol, Ipomoea Batatas Root Extract (And) Acacia Senegal Gum (And) Maltodextrin, Geraniol, Limonene. |
| Země původu: | Vyrobeno v Lotyšsku |
| Certifikáty: | Cosmos Natural, Vegan Society, PETA |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Původ vůně: | Přírodní vůně esenciálních olejů |
| Materiál balení: | Papírová krabička |
| Co s obaly: | Recyklujte v kontejneru na papír. |
| Podíl BIO surovin: | 99 % |
| Hmotnost: | 60 g |
| Hodnota pH: | 5.0 - 5.5 |
| Varianta: | Lesní plody (60 g) |
BIO
Officina Naturae Kondicionér pro rovné vlasy (150 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
241,50 Kč
BIO
Eco Cosmetics Kondicionér s jojobou a zeleným čajem BIO (125 ml)
Dočasně nedostupné
154,20 Kč
BIO
Kondicionér pro barvené a melírované vlasy s ibiškem 200 ml BIO SO’BiO étic
Dočasně nedostupné
183,30 Kč
Kondicionér vyživující se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 30 ml LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
