Ben & Anna Tuhý šampon pro suché a namáhané vlasy - Citronová tráva (60 g)
Související produkty
D Urtekram Kondicionér citronová tráva 180ml eco ECO
Skladem (expedice 1-5 dní)
193 Kč
Kondicionér bezoplachový proti krepatění vlasů s kokosem a moringou 150 ml LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,40 Kč
BIO
Eco Cosmetics Kondicionér s jojobou a zeleným čajem BIO (125 ml)
Dočasně nedostupné
154,20 Kč
Kondicionér regenerační Nordic Berry 250 ml BIO URTEKRAM
Skladem (expedice 1-5 dní)
193 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro mastné vlasy - Ochranný 20 g - posílí jemné hřívy
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 131 Kč
laSaponaria Tuhý kondicionér pro uhlazení a lesk (40 g)
Skladem (expedice 1-5 dní)
222,10 Kč
Kondicionér proti lupům Jemný zázvor 180 ml BIO URTEKRAM
Skladem (expedice 1-5 dní)
193 Kč
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy - Regenerační 20 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 131 Kč
Detailní popis produktu
Tuhý pečující šampon s kakaovým máslem a kurkumou si oblíbí především suché a poničené kadeře. Jemně je očistí šetrnou směsí rostlinných výtažků, díky které si vysloužil i certifikaci kvality Cosmos Natural. Pravidelná péče s tímto šamponem vlasům i pokožce hlavy vrátí ztracenou hydrataci a mezi pramínky zavítá vitalita a lesk. Ve vlasech zůstane svěží vůně citronové trávy a sladké tóny vanilky. Eko duši pak potěší minimalistický papírový obal i skutečnost, že nákupem přispíváte organizaci One Earth – One Ocean, a pomáháte tak čištění oceánů od plastového odpadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šampony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4260491222015 |
| Složení: | Sodium Coco Sulfate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocamidopropyl Betaine, Aqua, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Pea Protein, Parfum (Fragrance), Sodium Phytate, Citric Acid, Alcohol, Spirulina Platensis Extract (and) Trehalose, CI 77492, Citral, Linalool, Limonene. |
| Země původu: | Vyrobeno v Lotyšsku |
| Certifikáty: | Cosmos Natural, Vegan Society, PETA |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Původ vůně: | Přírodní vůně esenciálních olejů |
| Materiál balení: | Papírová krabička |
| Co s obaly: | Recyklujte v kontejneru na papír. |
| Podíl BIO surovin: | 99 % |
| Hmotnost: | 60 g |
| Hodnota pH: | 5.0 - 5.5 |
| Varianta: | Citronová tráva (60 g) |
Šampon suchý jemný ve spreji s Yuzu 100 ml BIO SO’BiO étic
Skladem (expedice 1-5 dní)
237,70 Kč
Tuhý šampon na vlasy AKTIVNÍ UHLÍ - Natava 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
262,40 Kč
B Urtekram Šampon heřmánek pro světlé vlasy 500ml eco ECO
Skladem (expedice 1-5 dní)
354,10 Kč
Šampon pro posílení a lesk vlasů More Fireworks 250 ml BIO UOGA UOGA
Skladem (expedice 1-5 dní)
363,80 Kč
B Urtekram Kopřivový šampon proti lupům 500ml eco ECO
Skladem (expedice 1-5 dní)
354,10 Kč
BIO
laSaponaria Šampon se slunečnicí a sladkým pomerančem BIO 200 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
212,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
