Bezlaktózová šlehačka ve spreji 22% - Meggle 250g
Související produkty
Hummus s pečenou cibulkou - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,20 Kč
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,60 Kč
Salsa Verde s mexickými rajčaty tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
195,30 Kč
COCO ROYAL Nápoj z kokos. mléka a želé Originál 290ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,70 Kč
Detailní popis produktu
Oblíbená, praktická šlehačka ve spreji v bezlaktózové variantě Vás překvapí vynikající chutí a složením. Vynikající chuť nadýchané šlehačky skvěle doplní vaše dorty, moučníky, ovoce, zmrzlinu anebo čerstvě uvařenou kávu. Lahodná chuť šlehačky bez laktózy, obsah laktózy max. 0,01g na 100 ml. Bez přidaného cukru. Obsah tuku 22 %.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1049kJ/253kcal |
| Tuky | 22,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13,00g |
| Sacharidy | 10,00g |
| z toho cukry | 4,80g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 2,80g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585002523426 |
| Položka byla vyprodána… | |
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,90 Kč
Švestková povidla bez přidaného cukru Natural Jihlava 500 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
104,30 Kč
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
