Bezlaktózová smetana na vaření 10% - Meggle 200ml
Související produkty
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,10 Kč
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Detailní popis produktu
Pravá chuť smetany i bez laktózy. Vyzkoušejte také bezlaktózovou smetanu na vaření MEGGLE, která se skvěle hodí pro přípravu teplých pokrmů. Přidáním do svých oblíbených omáček či polévek vykouzlíte delikátní jídla, která potěší vaše chuťové buňky a současně nezatíží trávení. Lahodná bezlaktózová smetana na vaření MEGGLE je plnohodnotnou náhradou za běžnou smetanu. Bezlaktózové produkty MEGGLE jsou vhodné nejen pro děti a dospělé, kteří trpí sníženou tolerancí laktózy. Mírně nasládlá chuť a karamelová barva neznamenají zhoršenou kvalitu produktu. Obsah laktózy je nižší než 0,01 g na 100 g.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 498kJ/119kcal |
| Tuky | 10,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,90g |
| Sacharidy | 4,30g |
| z toho cukry | 4,30g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 3,20g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585002505415 |
| Položka byla vyprodána… | |
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,60 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
