Bezva řepa - ďábelské toasty 390g
Související produkty
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,70 Kč
BIO
Lízátka s ovocnou příchutí 100 ks BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
984,60 Kč
Detailní popis produktu
Pikantní zeleninová pomazánka s chilli chutná především na topince nebo toastu. Doplnit pokrm můžete např. volským okem nebo strouhaným sýrem. Skladování: při pokojové teplotě, po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 týdnůNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 748kJ/179kcal |
| Tuky | 9,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,10g |
| Sacharidy | 13,00g |
| z toho cukry | 4,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,60g |
| Sůl | 0,45g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 725765002525 |
| Položka byla vyprodána… | |
Ředkev žlutá nakládaná Takuan 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
169,70 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
VIFON Instantní PHO s hovězí příchutí 60g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
