Bezva řepa - hořčice 290g
Související produkty
Linecké cukroví a laskonky bez lepku - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Ředkev žlutá nakládaná Takuan 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
169,70 Kč
Detailní popis produktu
Hořčice je jemně pikantní, chuť se velmi podobá běžné hořčici, kterou znáte. Hořčice z červené řepy má v kuchyni široké využití. Ať už k masu nebo uzeninám, do omáček pro barvu a pikantní chuť nebo do pomazánek studené kuchyně. Se špekáčkem opečeným na ohýnku to je veliká dobrota. Skladování: při pokojové teplotě, po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 týdnůNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1011kJ/242kcal |
| Tuky | 13,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,70g |
| Sacharidy | 15,00g |
| z toho cukry | 11,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 14,00g |
| Sůl | 0,38g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 725765002532 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Lízátka s ovocnou příchutí 100 ks BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
984,60 Kč
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,10 Kč
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,70 Kč
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,90 Kč
Hummus s pečenou cibulkou - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
