Bezva řepa - kečup 330g
Související produkty
Detailní popis produktu
Jemně kořeněný kečup má hrubší strukturu. Výborně se hodí např. k hranolkům, jako doplněk k pečeným či grilovaným masům, k zapečeným pokrmům. Doporučujeme využít jej také k přípravě pomazánek a zálivek do salátů. Skladování: při pokojové teplotě, po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 týdnůNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 448kJ/107kcal |
| Tuky | 3,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,40g |
| Sacharidy | 16,00g |
| z toho cukry | 16,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,90g |
| Sůl | 1,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rajčatová omáčka a kečup |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 725765002563 |
| Položka byla vyprodána… | |
Kečup z čerstvých a zralých rajčat - VEGAN - The Pelikans 360g
Skladem (expedice 1-5 dní)
148,10 Kč
Fermentovaná rajčatová omáčka - CHILLI - Fermato 347ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
170,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
