Bezva řepa - kečup křen 330g
Související produkty
Akce
44,90 Kč
–6 %
LKK Sladkokyselá omáčka na žebírka/vepřové maso 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,90 Kč
BIBIGO Korejská omáčka Bulgogi pálivá & pikantní 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
130,70 Kč
DEL MONTE Špagetová omáčka ve Filipínském stylu 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,20 Kč
Detailní popis produktu
Skladování: při pokojové teplotě, po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 týdnůNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 401kJ/96kcal |
| Tuky | 1,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 17,00g |
| z toho cukry | 15,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 2,40g |
| Sůl | 0,64g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rajčatová omáčka a kečup |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 725765002556 |
| Položka byla vyprodána… | |
Fermentovaná rajčatová omáčka - KLASIKA - Fermato 347ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
170,10 Kč
Křupky Kimifinne tyčinky s kečupem 30 g BIO MCLLOYD´S
Skladem (expedice 1-5 dní)
29 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
