Bezva řepa - na špagety 390g
Související produkty
VIFON Instantní PHO s hovězí příchutí 60g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,50 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Detailní popis produktu
Na hrubo nastrouhaná směs na špagety je jemně kořeněná. Dá se pouze ohřát a smíchat s těstovinami a dobrota je hotová. Můžete přidat smetanu pro zjemnění chuti nebo kousky kuřecího masa pro vydatnější pokrm. V neposlední řadě se směs dá sníst za studena vidličkou přímo ze skleničky :-). Skladování: při pokojové teplotě, po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 týdnůNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 445kJ/106kcal |
| Tuky | 7,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,90g |
| Sacharidy | 8,70g |
| z toho cukry | 7,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,40g |
| Sůl | 0,71g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 725765002501 |
| Položka byla vyprodána… | |
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Švestková povidla bez přidaného cukru Natural Jihlava 500 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
104,30 Kč
BIO
Lízátka s ovocnou příchutí 100 ks BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
984,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
