Bílé kimchi nepálivé - ferment it! 490g
Související produkty
Pomazánka Seafoo Tofu Tuned spread trvanlivá - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,20 Kč
Kimchi s červeným zelím - fermentovaný zeleninový salát - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,80 Kč
Detailní popis produktu
Ferment it je rodinná firma, která svoji lásku ke kimchi přetavila do značky s výrobou v Praze. Používáme ty nejlepší ingredience, abychom co nejvíc prohloubili chuť našeho kimchi. Libujeme si v zajímavých chutích a netradičních spojeních a budeme rádi, když je s námi budete sdílet. Kimchi je superpotravina a jedno z nejzdravějších jídel na světě. Jídlo, které prošlo fermentací, je po nutriční stránce mnohem hodnotnější než její původní složky: fermentace činí jídlo lehce stravitelnějším a výživnějším a svojí kyselostí se přibližuje ph přirozenému pro naše zažívání. Při procesu fermentace vznikají probiotické bakterie.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 138kJ/33kcal |
| Tuky | 0,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,05g |
| Sacharidy | 5,80g |
| z toho cukry | 1,20g |
| Vláknina | 1,90g |
| Bílkoviny | 2,80g |
| Sůl | 2,00g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomazánky, saláty a paštiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617914168 |
Hummus - cizrnová pomazánka original 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 Kč
BIO
Pomazánka tvarohová s česnekem 150 g BIO FARMA STRUHY
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,30 Kč
Pomazánka čočková se švestkami - VEGAN - Seneb 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,20 Kč
Pomazánka gourmanette slunečnicová rajče-paprika 130 g PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,10 Kč
Topinamburové kimchi s křenem - ferment it! 490g
Skladem (expedice 1-5 dní)
231,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
