BIO Chlorella 750 tablet - Nupreme 150g
Související produkty
Livlon-N - doplněk stravy: játra - Imis 120 tablet (základní kůra na 2-3 měsíce)
Skladem (expedice 1-5 dní)
244 Kč
309 Kč
–4 %
Omega 3 60 kapslí (280mg DHA and 120mg EPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
293,60 Kč
679 Kč
–4 %
Omega 3 250ml (450mg DHA, 380mg EPA and Vitamin D 400IU)
Skladem (expedice 1-5 dní)
645,10 Kč
229 Kč
–4 %
MCT Oil 250 ml (Olej s triglyceridy se středně dlouhým řetězcem)
Skladem (expedice 1-5 dní)
217,60 Kč
179 Kč
–4 %
Porcini Risotto Meal 135 g (Dehydrované kompletní jídlo)
Dočasně nedostupné
170,10 Kč
Detailní popis produktu
Bio Chlorella je přírodní zdroj vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofylu, aminokyselin, vlákniny a dalších účinných látek. Jedná se o silný antioxidant s výraznými detoxikačními vlastnostmi. Vláknina Chlorelly na sebe váže těžké kovy a toxické látky v našem těle, které se pak vylučují stolicí a nevstřebávají se do krve. Dávkování: Abyste dosáhli kýženého efektu, je třeba do těla dostat vysokou dávku. Dospělí: 6-12 tablet denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Děti od 3 let: 1-4 tablety denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Neužívejte tuto kombinaci, když... máte problémy s žilním systémem, případně užíváte léky na ředění krve (např. Warfarin). Nedoporučujeme spirulinu užívat také v případě, že berete léky na potlačení imunity, například po transplatanci orgánů. Nežádoucí účinky spiruliny a kontraindikace s léky naleznete zde, chlorellu jsme rozebrali v tomto článku. Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1369kJ/326kcal |
| Tuky | 12,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 17,00g |
| z toho cukry | 0,80g |
| Vláknina | 12,00g |
| Bílkoviny | 58,00g |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594176063379 |
1 099 Kč
–5 %
Recovery Drink Plant Based 1,6kg čokoláda
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 044,10 Kč
479 Kč
–4 %
Junior Revive 20 sáčků (Imunita, odolnost, růst - děti) SK
Dočasně nedostupné
455,10 Kč
379 Kč
–4 %
Electrolyte Powder 120g pear (Päärynä) + láhev 500ml ZDARMA SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
360,10 Kč
649 Kč
–4 %
Electrolyte Worx 300g fresh ice tea peach
Skladem (expedice 1-5 dní)
616,60 Kč
719 Kč
–5 %
Vegan Omega 3 Algae 90 kapslí (420mg DHA and 140mg EPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
683 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
