BIO Chlorella + BIO Spirulina 1500 tablet - Nupreme 150g
Související produkty
549 Kč
–4 %
Fish Collagen + Vitamin C 150g jahoda (Seagarden Norway)
Skladem (expedice 1-5 dní)
521,60 Kč
999 Kč
–5 %
Protein Blend BIO 750g čokoláda arašídové máslo (Hrachový a konopný protein)
Dočasně nedostupné
949 Kč
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg čokoláda + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
Detailní popis produktu
Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa s pevnou stěnou buňky, která se musí technologicky narušit (dezintegrovat), abychom ji mohli strávit a využít její buněčné bohatství. Využívá se zejména pro svůj detoxikační účinek. Spirulina je naopak sinicí, jejíž buněčná stěna je tvořena jednoduše stravitelným polysacharidem. Tento zelenomodrý zázrak se užívá při dietních kúrách a pro nastartování metabolismu. Obě suroviny jsou považovány za superpotraviny s vysokým antioxidačním a detoxikačním účinkem Dávkování: Abyste dosáhli kýženého efektu, je třeba do těla dostat vysokou dávku obou surovin. Dospělí: 6-12 tablet denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Děti od 3 let: 1-4 tablety denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Neužívejte tuto kombinaci, když... máte problémy s žilním systémem, případně užíváte léky na ředění krve (např. Warfarin). Nedoporučujeme spirulinu užívat také v případě, že berete léky na potlačení imunity, například po transplatanci orgánů. Nežádoucí účinky spiruliny a kontraindikace s léky naleznete zde, chlorellu jsme rozebrali v tomto článku. Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1416kJ/388kcal |
| Tuky | 10,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,60g |
| Sacharidy | 16,00g |
| z toho cukry | 0,90g |
| Vláknina | 9,60g |
| Bílkoviny | 59,00g |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594176063461 |
BIO
599 Kč
–4 %
Vegan Protein MIX BIO 400g banán (konopí, slunečnice, hrách, dýně)
Dočasně nedostupné
569,10 Kč
2 149 Kč
–5 %
Instant Whey PRO 2,2kg vanilka + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 041,60 Kč
2 149 Kč
–5 %
Instant Whey PRO 2,2kg jahoda malina + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 041,60 Kč
599 Kč
–4 %
Instant Mass Heavy Weight 2kg čokoláda arašídové máslo
Skladem (expedice 1-5 dní)
569,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
