BIO golden mylk vegan kurkuma latté - Nupreme 80g
Související produkty
2 149 Kč
–5 %
Instant Whey PRO 2,2kg jahoda malina + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 041,60 Kč
1 299 Kč
–5 %
RAW Manuka Honey UMF15+ (515+ MGO) 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 234,10 Kč
819 Kč
–4 %
Saccharomyces Boulardii (Probiotika při nadměrném vyprazdňování) 80 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
778,10 Kč
Detailní popis produktu
Jedinečný svým složením surovin v BIO kvalitě, rychlou přípravou a vyváženou chutí. To je instantní nápoj Golden Mylk, založený na ájurvédské medicíně. Určený pro ty kdo chtějí podpořit svou imunitu, harmonizovat tělo i duši, pochutnat si, zahřát se, dopřát si něco dobrého a tělo prospěšného, ale zároveň neztrácet drahocenný čas náročnou přípravou. Golden Mylk BIO NUPREME je směs prášku z kurkumy v organické kvalitě, jejíž efekt dále doplňuje skořice, černý pepř a zázvorový prášek. Díky těmto surovinám má prášek protizánětlivé, antioxidační a termogenní (prohřívací) vlastnosti. Příprava: První varianta: 1 x čajová lžička prášku (cca 3 g) 250-300 ml velmi teplé tekutiny - vody, ale nejlepší je zpravidla s teplým mlékem rostlinného či živočišného původu. Druhá varianta: 1 x čajová lžička prášku (cca 3 g) 250-300 ml rostlinného či živočišného mléka lžička medu (alternativou je Kokosový cukr BIO Nupreme) lžička kokosového oleje Postup: Mléko zahřejeme, přidáme lžičku prášku Golden Mylk, kterou v mléce dobře rozmícháme a ideálně přivedeme k varu. Po odstavení do nápoje přimícháme dvě lžičky kokosového oleje a následně dle chuti osladíme medem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1418kJ/339kcal |
| Tuky | 8,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,40g |
| Sacharidy | 57,00g |
| z toho cukry | 11,00g |
| Vláknina | 23,80g |
| Bílkoviny | 7,80g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594176064093 |
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g čokoláda (Hrachový, konopný protein a goji)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
1 299 Kč
–5 %
Instant Mass Heavy Weight 5,4kg čokoláda
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 234,10 Kč
479 Kč
–4 %
Kids Vegan Omega 3 30ml (350mg DHA, 170mg EPA, 30mg DPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
455,10 Kč
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g berry (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g moka (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
549 Kč
–4 %
Fish Collagen + Vitamin C 150g jahoda (Seagarden Norway)
Skladem (expedice 1-5 dní)
521,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
