BIO maca choco latté vegan - Nupreme 100g
Související produkty
379 Kč
–4 %
Electrolyte Powder 120g red berries + láhev 500ml ZDARMA SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
360,10 Kč
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg vanilka + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
Magnesium + šafrán chelát - Nupreme 60 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
333,30 Kč
1 099 Kč
–5 %
Raw Fuel Complete Plant Meal 2kg raw banana
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 044,10 Kč
Detailní popis produktu
Jedinečný svým složením surovin v BIO kvalitě, rychlou přípravou a vyváženou chutí. To je instantní nápoj Maca Choco Latté. Určený pro ty, kdo chtějí podpořit svou imunitu, doplnit energii, vitalitu, harmonizovat tělo i duši, pochutnat si, zahřát se, dopřát si něco dobrého a tělo prospěšného, ale zároveň neztrácet drahocenný čas náročnou přípravou. Maca Choco Latté je směs prášku z macy v organické kvalitě, jejíž efekt dále doplňuje kakaový prášek, skořice a kokosový cukr. Díky těmto surovinám má nápoj energizující, náladu zlepšující, antioxidační a termogenní (prohřívací) vlastnosti. Příprava: - 2 x čajové lžičky prášku (cca 4 g) - 250-300 ml rostlinného či živočišného mléka Postup: Dvě lžičky prášku Maca Choco Latté rozmícháme s trochou vlažného mléka na hladkou kaši. Dolijeme trochu mléka a kaši dobře rozmícháme. Zbylé mléko přivedeme k varu a přilijeme do něj rozmíchanou kaši s instantním nápojem. Poté nalijeme do hrnku a ihned podáváme.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1543kJ/366kcal |
| Tuky | 5,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,10g |
| Sacharidy | 60,50g |
| z toho cukry | 31,90g |
| Vláknina | 10,70g |
| Bílkoviny | 13,90g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594176064116 |
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg čokoláda + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg jahoda malina + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
999 Kč
–5 %
Protein Blend BIO 750g čokoláda arašídové máslo (Hrachový a konopný protein)
Dočasně nedostupné
949 Kč
1 149 Kč
–5 %
Diet Whey 2 kg vanilka + šejkr ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 091,60 Kč
2 149 Kč
–5 %
Isolate PRO 1,8kg vanilka + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 041,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
