BIO maca - Nupreme 150g
Související produkty
999 Kč
–5 %
Protein Blend BIO 750g čokoláda arašídové máslo (Hrachový a konopný protein)
Dočasně nedostupné
949 Kč
469 Kč
–4 %
Saccharomyces Boulardii (Probiotika při nadměrném vyprazdňování) 40 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
445,60 Kč
1 498 Kč
–24 %
Balíček Bio-Defense 60 kapslí a Bio-Intestin 60 kapslí
Dočasně nedostupné
1 138,10 Kč
Vydactin - doplněk stravy: detoxikace, cholesterol - Imis 60 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,20 Kč
Kapky KOTVIČNÍK - Bylinářství U Chytré Horákyně 50ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
181,50 Kč
Detailní popis produktu
Řeřicha peruánská alias Maca (Lepidium meyenii) pochází z peruánských And a její užívání má velmi dlouhou tradici. Pro naše účely se zpracovává podzemní část této kořenové zeleniny. Sušený a rozemletý kořen dokáže povzbudit naši vitalitu, vytrvalost, a také plodnost. Někdy se mu též přezdívá “peruánský ženšen”. Dávku rozmíchat v chladné neperlivé vodě a vypít nebo lze přidávat do vámi oblíbených smoothie, müssli, koktejlů, ovocných či zeleninových salátů. Velmi příjemná je například v horké čokoládě či jako součást čokoládových moučníků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1363kJ/325kcal |
| Tuky | 2,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 60,00g |
| z toho cukry | 38,00g |
| Vláknina | 8,80g |
| Bílkoviny | 10,00g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594176063270 |
1 299 Kč
–5 %
Instant Mass Heavy Weight 5,4kg čokoláda arašídové máslo
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 234,10 Kč
479 Kč
–4 %
Kids Vegan Omega 3 30ml (350mg DHA, 170mg EPA, 30mg DPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
455,10 Kč
239 Kč
–4 %
Saccharomyces Boulardii (Probiotika při nadměrném vyprazdňování) 16 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
227,10 Kč
819 Kč
–4 %
Saccharomyces Boulardii (Probiotika při nadměrném vyprazdňování) 80 kapslí
Skladem (expedice 1-5 dní)
778,10 Kč
379 Kč
–4 %
Electrolyte Powder 120g red berries + láhev 500ml ZDARMA SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
360,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
