BIO Spirulina 750 tablet - Nupreme 150g
Související produkty
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg jahoda malina + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg vanilka + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
1 149 Kč
–5 %
Diet Whey 2 kg vanilka + šejkr ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 091,60 Kč
2 149 Kč
–5 %
Instant Whey PRO 2,2kg banán + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 041,60 Kč
Detailní popis produktu
Bio Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, pomáhá zvyšovat obranyschopnost našeho organismu a díky schopnosti podporovat přirozený metabolismus je často užívána při dietních kůrách. Spirulina pro výrobu tablet je pěstována na ostrově Hainan v Jihočínském moři, kde jsou ideální podmínky pro její kultivaci. Zde v nádržích s čerstvou vodou čerpá energii ze slunce. Spirulina je sladkovodní sinice a ne řasa, za kterou bývá někdy mylně označována. Dávkování: Abyste dosáhli kýženého efektu, je třeba do těla dostat vysokou dávku. Dospělí: 6-12 tablet denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Děti od 3 let: 1-4 tablety denně po dobu 3 měsíců nebo v období zvýšené zátěže Neužívejte tuto kombinaci, když... máte problémy s žilním systémem, případně užíváte léky na ředění krve (např. Warfarin). Nedoporučujeme spirulinu užívat také v případě, že berete léky na potlačení imunity, například po transplatanci orgánů. Nežádoucí účinky spiruliny a kontraindikace s léky naleznete zde, chlorellu jsme rozebrali v tomto článku. Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1463kJ/350kcal |
| Tuky | 8,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,10g |
| Sacharidy | 15,00g |
| z toho cukry | 0,70g |
| Vláknina | 7,00g |
| Bílkoviny | 60,00g |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594176063317 |
1 599 Kč
–5 %
100% Whey Protein 2kg čokoláda + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 519,10 Kč
2 149 Kč
–5 %
Isolate PRO 1,8kg jahoda malina + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 041,60 Kč
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g moka (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
