Biosaurus sůl BIO - vegan - bez lepku - McLLOYD´S 100g
Související produkty
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,50 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,50 Kč
Linecké cukroví bez lepku 12ks - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,10 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1738kJ/414kcal |
| Tuky | 16,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,50g |
| Sacharidy | 58,40g |
| z toho cukry | 1,90g |
| Vláknina | 3,00g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,84g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588007731155 |
Salsa Verde s mexickými rajčaty tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
195,30 Kč
Linecké cukroví a laskonky bez lepku - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
128,60 Kč
KOPIKO Kávový bonbon 120g
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
BIO
Dennree Ořechovo nugátový krém 13% ořechů 400g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
140,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
