Biosaurus sýr BIO - bez lepku - McLLOYD´S 50g
Související produkty
Švestková povidla - bez přidaného cukru - Natural 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
122 Kč
Košíčky s lískooříškovým máslem BIO vegan - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,60 Kč
Fazole červené v mírně slaném nálevu - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,90 Kč
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,50 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1914kJ/456kcal |
| Tuky | 17,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,80g |
| Sacharidy | 65,00g |
| z toho cukry | 3,50g |
| Vláknina | 3,70g |
| Bílkoviny | 7,80g |
| Sůl | 1,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588004638310 |
Fazole bílé v mírně slaném nálevu - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,10 Kč
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,60 Kč
Pečený snack s příchutí barbecue bez lepku, VEGAN - Snatt's 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,20 Kč
EAT-fit Kvásková směs bez lepku - Natural 750g
Skladem (expedice 1-5 dní)
56,80 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
