Biosaurus sýr BIO - bez lepku - McLLOYD´S 100g
Související produkty
KOPIKO Kávový bonbon 120g
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
82,20 Kč
BIO
Dennree Ořechovo nugátový krém 13% ořechů 400g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
140,60 Kč
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,60 Kč
MAMA Instantní nudle, příchuť Carbonara Bacon, Oriental Kitchen 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,70 Kč
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,80 Kč
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1914kJ/456kcal |
| Tuky | 17,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,80g |
| Sacharidy | 65,00g |
| z toho cukry | 3,50g |
| Vláknina | 3,70g |
| Bílkoviny | 7,80g |
| Sůl | 1,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné a bio potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588007731162 |
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,50 Kč
Mléko kokosové na vaření plech 17-19 % 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,40 Kč
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,70 Kč
BENTO Chobotnice občerstvení original kořeněné (oranžová) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,20 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
