Bonbóny bez cukru Latte Macchiato - 44g SULÁ
Související produkty
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s malinami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Müsli PROTEIN & MAGNESIUM 17% - čokoláda a slaný karamel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,20 Kč
Čokoláda mléčná s pistáciemi, růžemi a višněmi - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar pistáciová s chia RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Detailní popis produktu
Skvělé bonbóny bez cukru v praktické krabičce.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1151kJ/275kcal |
| Tuky | 6,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,80g |
| Sacharidy | 89,00g |
| z toho cukry | <0,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | <0,50g |
| Sůl | 1,13g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé mlsání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4003455005473 |
BIO
Tyčinka Lifebar s para ořechy a guaranou 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Tyčinka Lifebar višňovo-třešňová RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,80 Kč
Čokoláda hořká s pistáciemi, růžemi a višněmi - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s jahodami 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
WANTWANT Pomerančový jogurt jemný bonbon Cat's Claw 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,30 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
