Bonbóny lékořicové Helix BIO - Vegan -Ökovital 80g
Související produkty
Tip
10 Kč
–15 %
Lízátko javorové kulička - Natural Jihlava 8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,50 Kč
BIO
Lízátka s příchutí černý rybíz bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí pomeranč bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí citronu bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí třešeň bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Lízátko javorové s listem - Natural Jihlava 10g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,30 Kč
Tip
10 Kč
–8 %
Lízátko rakytníkové - Natural Jihlava 7g
Dočasně nedostupné
9,20 Kč
BIO
Lízátka s příchutí malina bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
79,40 Kč
Detailní popis produktu
Bonbóny lékořicové BIO, vegan, bez laktózy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1500kJ/353kcal |
| Tuky | 1,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 80,00g |
| z toho cukry | 40,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5,60g |
| Sůl | 0,70g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857112214 |
| Položka byla vyprodána… | |
BIO
Bonbóny lékořicové Twisters BIO - Vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,90 Kč
Originál finská lékořice plněná ovocem a čokoládou 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,90 Kč
BIO
Bonbóny ovocné Veggie Beeren Mix bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,20 Kč
Pralinky Fiore z mléčné čokolády - lískový ořech - Chocolady 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
139,70 Kč
Čokoládové pralinky s karamelem - Anton Berg 112g
Skladem (expedice 1-5 dní)
195,50 Kč
BIO
68 Kč
–3 %
Bonbony ovocné bezlepkové 75 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
65,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
