Bonbóny ovocné Srdíčka bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Související produkty
BIO
Lízátka s příchutí malina bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
79,40 Kč
BIO
Lízátka s příchutí jahoda bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí pomeranč bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Lízátko javorové s listem - Natural Jihlava 10g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,30 Kč
BIO
Lízátka s příchutí třešeň bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Tip
10 Kč
–8 %
Lízátko rakytníkové - Natural Jihlava 7g
Dočasně nedostupné
9,20 Kč
Tip
10 Kč
–15 %
Lízátko javorové kulička - Natural Jihlava 8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,50 Kč
BIO
Lízátka s příchutí černý rybíz bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Detailní popis produktu
Ovocné bonbóny BIO bez želatiny, vegan, bez lepku a bez laktózy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1443kJ/339kcal |
| Tuky | 0,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 84,00g |
| z toho cukry | 52,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,30g |
| Sůl | <0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857120110 |
Originál finská lékořice SOFT jemně sladká - 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,60 Kč
BIO
Bonbóny ovocné Medvídci bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Dočasně nedostupné
46,90 Kč
Bylinné bonbóny se zázvorem a vitamínem C - HERBAFIELD 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,60 Kč
Pralinky Fiore z mléčné čokolády - lískový ořech - Chocolady 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
139,70 Kč
BIO
68 Kč
–3 %
Bonbony ovocné bezlepkové 75 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
65,70 Kč
Originál finská lékořice plněná ovocem a čokoládou 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,90 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
