Bonbóny ovocné Veggie Beerenfrüchten bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Související produkty
Lízátko javorové s listem - Natural Jihlava 10g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,30 Kč
Tip
10 Kč
–8 %
Lízátko rakytníkové - Natural Jihlava 7g
Dočasně nedostupné
9,20 Kč
BIO
Lízátka s příchutí citronu bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Tip
10 Kč
–15 %
Lízátko javorové kulička - Natural Jihlava 8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,50 Kč
BIO
Lízátka s příchutí třešeň bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí jahoda bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
BIO
Lízátka s příchutí černý rybíz bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
71,70 Kč
Detailní popis produktu
Ovocné bonbóny BIO bez želatiny, vegan, bez lepku a bez laktózy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1359kJ/320kcal |
| Tuky | 0,15g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,15g |
| Sacharidy | 77,00g |
| z toho cukry | 40,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0,88g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857130119 |
Originál finská lékořice SOFT jemně sladká - 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
59,60 Kč
BIO
Bonbóny ovocné Veggie Beeren Mix bez želatiny BIO, vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,20 Kč
BIO
Bonbóny lékořicové Twisters BIO - Vegan - Ökovital 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,90 Kč
BIO
Bonbóny lékořicové Helix BIO - Vegan -Ökovital 80g
Dočasně nedostupné
46,90 Kč
Pralinky Felicita - pistácie - Chocolady 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
139,70 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
