Brownies s lentilkami - Mr. Brownie 50g
Související produkty
BIO
Tyčinka Lifebar proteinová s ořechy a vanilkou 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,70 Kč
Čokoláda mléčná s karamelem, brusinkami a kokosem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,30 Kč
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,80 Kč
Akce
85,50 Kč
–6 %
ROYAL FAMILY Mochi - Krémový kokos 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
79,70 Kč
Čokoláda hořká s ostružinami, malinami a višněmi - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, pistáciemi, jahodami, šeříkem a kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
149,80 Kč
Detailní popis produktu
Kakaové brownies s kousky belgické čokolády - neodolatelná svačinka pro malé i velké.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1982 kJ/474 kcal |
| Tuky | 25,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,10g |
| Sacharidy | 55,00g |
| z toho cukry | 46,00g |
| Vláknina | 2,10g |
| Bílkoviny | 5,50g |
| Sůl | 0,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky a sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8411037892469 |
Obří ovesná tyčinka BANÁNOVÁ - vegan - Ma Baker 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,40 Kč
Obilná tyčinka MANGO a JAHODA - MAJOR GRAIN 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,70 Kč
Lékořicová tyčinka s příchutí citronu - Gourmet Fini 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Jablečné kuličky s čokoládovou polevou a skořicí - VEGAN - Trutna 100g
Dočasně nedostupné
77,40 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
