Brusienky - celozrnné sušenky s brusinkovou náplní - Nature Line 65g
Související produkty
BIO
Sušenky celozrnné dětské s belgickou čokoládou 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky kokosové s čirokem bezlepkové 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,20 Kč
BIO
Sušenky celozrnné měkké dětské s jablečnou šťávou bez přidaného cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
BIO
Sušenky špaldové celozrnné zázvorovo-citrónové 100 g BIO DOBRÉ ČASY
Dočasně nedostupné
39,80 Kč
BIO
Sušenky celozrnné dětské Natural 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,10 Kč
Detailní popis produktu
- Ideální energetická vzpruha pro sportovce, pro organismus zatěžován fyzickou a psychickou námahou. - Vhodné pro těhotné ženy na doplnění kyseliny listové, jejíž nedostatek se spojuje s potratem, nízkou porodní hmotností novorozence a defekty nervové trubice.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1695kJ/403kcal |
| Tuky | 14,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,20g |
| Sacharidy | 61,00g |
| z toho cukry | 36,00g |
| Vláknina | 5,20g |
| Bílkoviny | 5,60g |
| Sůl | 0,22g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8586008106545 |
Sušenky GLAMOUR mandlové s meruňkami - VEGAN- Mons 110g
Dočasně nedostupné
73,60 Kč
Sušenky s citrónem bez přidaného cukru - Fitola 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,30 Kč
Sušenky DUO kokosky VEGAN karamelové bez lepku Natural Jihlava 150 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Sušenky skořicové bez lepku Natural Jihlava 150 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,70 Kč
Kakaové sušenky s arašídy bez přidaného cukru - VEGAN - Mons 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,30 Kč
Akce
Novinka
Tip
BIO
49 Kč
–20 %
SMART13800233689782
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
