Brusinkový kompot Darbo 400ml
Související produkty
BIO
Bioláda pomazánka ovocná meruňka 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
103,70 Kč
Umeboshi kuličky 16 g MUSO
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Skladem (expedice 1-5 dní)
189 Kč
Bezmasý guláš Von Papá - Vegan - Ekoprodukt 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,80 Kč
Detailní popis produktu
Hodí se ideálně jako příloha k různým masovým pokrmům a sladkým jídlům. Jemně trpká chuť dává ojedinělé aroma vybraným zvěřinovým pokrmům ale také vídeňskému řízku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 729kJ/172kcal |
| Tuky | 0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 41,00g |
| z toho cukry | 41,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0,02g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzervovaná a nakládaná zelenina a ovoce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 9001432002380 |
BIO
BIO Olivy zelené s peckou v nálevu 370 g – BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
