Bujónka hovězí - bez lepku - 300g
Související produkty
Dárkový set chilli koření (ampulky 10ks) - Hot chip 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
662,90 Kč
Detailní popis produktu
Bujónku lze použít k vaření polévek, dochucení omáček, masových či zeleninových směsí. Krásně dodá chuť při vaření rýže, bulguru, kuskusu apod. Jejímu použití se meze nekladou. Trvanlivost 1 rok od výroby. Po otevření je nutno uchovávat v lednici a spotřebovat během jednoho měsíce.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 340kJ/81kcal |
| Tuky | 3,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,50g |
| Sacharidy | 2,10g |
| z toho cukry | 1,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 9,90g |
| Sůl | 11,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bujóny a vývary |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594193711130 |
Bujónka pečená paprika s chilli - vegan - bez lepku - 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
138,10 Kč
BIO
Bujon zeleninový kostky bezlepkový 126 g BIO CENOVIS
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,10 Kč
BIO
ZRUŠENO!!!Bujon bylinkový kostky bazalka tymián 80 g BIO NATUR COMPAGNIE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně nedostupné
42,80 Kč
Novinka
BIO
Erntesegen Zeleninový středomořský bujón 120 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,70 Kč
BIO
Vývar zeleninový bez droždí v kostce 8 ks BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
50,80 Kč
BIO
Bujon Zeleninová polévka sv. Hildegardy 60g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,50 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
