Busiate 500 g světlé (tradiční sicilské těstoviny)
Související produkty
629 Kč
–4 %
Electrolyte Powder 240g lemon cola (Sitruuna cola) + láhev 500ml ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
597,60 Kč
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g francouzský javorový toast (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
479 Kč
–4 %
Kids Vegan Omega 3 30ml (350mg DHA, 170mg EPA, 30mg DPA)
Dočasně nedostupné
455,10 Kč
Detailní popis produktu
BUSIATE světlé (tradiční sicilské těstoviny)
Těstoviny ze sicilské tvrdé pšenice Tumminia.
Balení: 500 g
Příprava: Vařte v osolené vodě 8 minut.
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu. Země původu: Itálie, Sicílie.
Výživové údaje:
| | 100 g |
| Energetická hodnota | 1483 kJ/ 352 kcal |
| Tuky | 1,4 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 72,5 g |
| Z toho cukry | 3,0 g |
| Vláknina | 9,8 g |
| Bílkoviny | 12,0 g |
| Sůl | < 0,01 g |
| Vlhkost | 10 g |
Složení: Semolina – krupice z tvrdé pšenice, voda.
Těstoviny ze sicilské tvrdé pšenice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8034105890930 |
379 Kč
–4 %
Joint Complex 7 sáčků lesní ovoce (Chrupavky, kosti, pojivová tkáň, funkce svalů)
Skladem (expedice 1-5 dní)
360,10 Kč
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g moka (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
1 249 Kč
–5 %
Joint Complex 30 sáčků lesní ovoce (Chrupavky, kosti, pojivová tkáň, funkce svalů)
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 186,60 Kč
799 Kč
–4 %
Omega 3 Active 60 kapslí (756mg EPA and 504mg DHA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
