Busiate 500 g tmavé (tradiční sicilské těstoviny)
Související produkty
1 099 Kč
–13 %
Womens Protein 990g bílá čokoláda s karamelem
Skladem (expedice 1-5 dní)
949 Kč
799 Kč
–4 %
Omega 3 Active 60 kapslí (756mg EPA and 504mg DHA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
Detailní popis produktu
BUSIATE tmavé (tradiční sicilské těstoviny)
Těstoviny ze sicilské tvrdé pšenice Tumminia.
Balení: 500 g
Příprava: Vařte v osolené vodě 8 minut.
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu. Země původu: Itálie, Sicílie.
Výživové údaje:
| | 100 g |
| Energetická hodnota | 1527 kJ/ 365 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 72,5 g |
| Z toho cukry | 3,0 g |
| Vláknina | 9,8 g |
| Bílkoviny | 13,1 g |
| Sůl | < 0,01 g |
Složení: Smouka ze sicilské tvrdé pšenice Tumminia (70 %), semolina Grano Duro – krupice z tvrdé pšenice, voda.
Těstoviny ze sicilské tvrdé pšenice Tumminia.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky stravy a vitamíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8034105891012 |
669 Kč
–5 %
Dr. Gut and Brain for Children 250 ml (Reishi a Hericium pro děti)
Skladem (expedice 1-5 dní)
635,50 Kč
479 Kč
–4 %
Vegan Omega 3 Algae 150ml (Lněný olej + olej z mořské řasy)
Dočasně nedostupné
455,10 Kč
479 Kč
–4 %
Junior Revive 20 sáčků (Imunita, odolnost, růst - děti) SK
Skladem (expedice 1-5 dní)
455,10 Kč
1 099 Kč
–13 %
Whey Protein 100 990g bílá čokoláda s malinou
Skladem (expedice 1-5 dní)
949 Kč
439 Kč
–5 %
Revive Active 7 sáčků pomeranč mango (Energie, imunita, únava, srdce)
Skladem (expedice 1-5 dní)
417 Kč
999 Kč
–24 %
Protein Blend BIO 750g berry (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
759,10 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
