Bylinkový sirup - aronie - Klášterní officína 290g
Související produkty
BIO
Sirup zázvor bez přidaného cukru 250 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,72 €
Sirup medový ginkgo, meduňka a třezalka 280g ZDRAVÝ VĚK
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,58 €
Detailní popis produktu
Bylinný extrakt z aronie černé (Aronia melanocarpa) ve formě sirupu je přírodním antioxidantem s vysokým množstvím vitamínů, zejména kyseliny listové. Obsažený vitamín C napomáhá normální funkci imunitního systému. Bez konzervantů.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 752kJ/180kcal |
| Tuky | 0,09g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 44,53g |
| z toho cukry | 44,53g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,03g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirupy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595240706222 |
Bylinkový sirup - grepové jadérko - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,24 €
Bylinkový sirup - brusinka - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,53 €
Bylinkový sirup - rakytník - Klášterní officína 290g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,79 €
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
